Zavlažovací systém - GREEN-GARDEN

Prejsť na obsah
Založenie automatických zavlažovacích systémov
Vykonávame zriadenie, údržbu a opravu zavlažovacích systémov rodinných domov, verejných priestranstiev a priemyselných plôch. Na základe viacročných skúseností odporúčame našim objednávateľom systém Hunter.
Potrebný je u Vás automatický zavlažovací systém?
Automatické zavlažovacie systémy sú úsporné, zabezpečujú pravidelnú závlahu.
Ranná závlaha je pre rastliny efektívnejšia. Voda sa dostáva v malom množstve priamo do koreňovej zóny rastlín, čím sa znižuje objavenie rôznych chorôb rastlín a je zabezpečený ich rýchlejší, optimálny rast.
Polievanie je zabezpečené aj počas vašej neprítomnosti, nakoľko systém je vybavený automatickým časovým spínačom. Naprogramované údaje, časy sa nestratia ani pri výpade elektrického prúde
Pri realizácii zavlažovacích systémov vykonávame terénne úpravy, výkopové práce strojné, na užších miestach to robíme ručné. Po vykonaní výkopových prác a umiestnení potrubných rozvodov odrezané trávnikové drny položíme späť , špáry dosypeme jemnou zeminou a poriadne zalejeme. Trávnik sa rýchlo zregeneruje .
Podkladom k realizácii projektu závlahy je osadzovací plán záhrady, typ a výdatnosť zdroja vody, miesto napojenia , svetové strany a rada ďalších vstupov, ktoré vplývajú na bezproblémový chod závlahy.
Návrat na obsah